کانکس انباری پیش ساخته ، ساندویچ پانل

ساندویچ پانل چیست؟

تعریف فنی ساندویچ پانل :

ازجمله مصالح  پیش ساخته در ساختمان است که به صورت آماده و خشک می باشد، در عین سبک و سریع النصب بودن دارای استقامت بالا بوده و همچنین دارای ضریب حرارتی و طول عمر بالا نسبت به ترمو پانل های هم خانواده خود میباشد. پوشش هسته مرکزی که نوعا به خاطر کاهش وزن و  دانسیته بودن از پلی استایرن، پلی اورتان، استرامیت بهره می برد. قابلیت برش به ابعاد مختلف در روند پروسه ساخت و ساز های پیش ساخته را داشته و در عین حال به دلیل کاهش هزینه و زمان ساخت از محبوبیت ویژه ای در معماری برخوردار است.

تعریف عمومی ساندویچ پانل  :

یک ساندویچ همبرگر که توسط ۲ عدد نان احاطه شده باشد را در نظر بگیرید، همبرگر که نقش هسته مرکزی را دارد در واقع پلی استایرن (یونولیت) می باشد که توسط ۲ ورق گالوانیزه پرس شده که نقش نان را دارد، همبرگر را احاطه شده است.

لطفا گروه ایده ساز رادر گوگل سرچ کنید.

 ساختمان های پیش ساخته

به هر سازه ایی که از پیش طراحی و ساخته شده سپس در محل مناسب نصب شود را ساختمان پیش ساخته میگویند. گروه ایده ساز مفتخر است که از سال ۱۳۸۰ تا کنون در حوزه ساختمان های پیش ساخته اداری، مسکونی کارگاهی و … فعالیت دارد.

کانکس انباری پیش ساخته ، ساندویچ پانل
کانکس انباری پیش ساخته ، ساندویچ پانل

تعریف کانکس :

محلی همانند اتاق جهت اسکان موقت یا دائم که از لوازم مناسب جهت زندگی برخودار می باشد. کانکس به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شود.

کانکس ثابت یا ساختمان پیش ساخته از جهت ابعاد بدون محدودیت می باشد .

کانکس متحرک که دارای ابعاد محدود بوده و بیشتر برای اسکان موقت اداری یا نگهبانی مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس انباری پیش ساخته ، ساندویچ پانل

انباری پیش ساخته گروه ایده ساز با بهره گیری از ساندویچ پانل :

گروه ایده ساز با تجربه کافی در زمینه ساختمان های پیش ساخته مبادرت به اجرای انباری پیش ساخته با استفاده از ساندویچ پانل در چندین مدل و همچنین اجرای ساختمان و اتاق اداری و مسکونی به صورت اضافه بنا در پشت بام و حیاط منازل در تهران نموده که این نوع کانکس پیش ساخته همچنین مناسب جهت ساخت کارگاه با کاربری مختلف از جمله خیاطی، اتاق بایگانی اداری و همچنین ساخت انباری خانگی به صورت پیش ساخته و سریع النصب می باشد، که در ادامه به صورت مختصر توضیح داده خواهد شد.

انباری پیش ساخته

بی شک ساخت و ساز سنتی یا به اصلاح بنایی جهت ساخت انبار خانگی مشکلات خاص خودش را دارد، به همین جهت گروه ایده ساز مبتکر ساخت انبار خانگی به صورت مجزا از یکدیگر و قفسه بندی صورت پیش ساخته و از قبل طراحی شده با دیواره ساندویچ پانل ، آماده جهت همکاری اجرای انواع کانکس در محل مورد نظر شما می باشد.

مراحل طراحی و ساخت کانکس انباری در پشت بام و حیاط

 طراحی اسکلت (استراکچر) انباری پیش ساخته:

اجرای این نوع انباری پیش ساخته بدون محدودیت در ابعاد می باشد و با توجه به متراژ محل نصب طراحی می شود. لذا قبل از انجام ساخت انباری پیش ساخته متخصصین ما توسط نرم افزاز مخصوص متراژ دقیق را آنالیز کرده و بهترین اندازه از نظر کاربری برای ایجاد انباری یا اتاق پیش ساخته را بدست می آورند.

نصب اسکلت انباری پیش ساخته :

پس از طراحی پارامتری انباری پیش ساخته، کلیه پروفیل های انباری از پیش طراحی شده در کارگاه های مجهز گروه ایده ساز برش خورده و ساخته می شود. که این امر به جهت کاهش زمان اجرا، کاهش مزاحمت برای همسایگان و … می باشد.

کف سازی

کف سازی با ارتفاع از سطح زمین :

کف سازی انباری پیش ساخته به صورت ۱۰ سانتیمتر بالاتر از سطح پشت بام یا زمین می باشد. که این نوع کف سازی با کلاف بندی، پوشش ام دی اف و روکش ضد آب می باشد.

کف سازی با ورق فلزی

کف سازی با ورق فلزی :

در این روش تمام سطح کف با استفاده از ورق سیاه ۲ میلیمتری پوشانیده شده و برای جلوگیری از نفوذ آب از روش آبندی ماستیک استفاده می شود.

پوشش سقف

پوشش سقف با استفاده از ساندویچ پانل بوده که از ضریب حرارتی بی نظیر برخوردار می باشد و جهت ساخت انباری مواد آزمایشگاهی، کارگاه خیاطی، کانکس اداری و … بسیار مناسب می باشد.

قفسه بندی :

گروه ایده ساز (مبتکر انباری پانلی پیش ساخته آماده نصب) با در نظر گرفتن بالاترین کیفیت و بهترین بازده، استفاده از قفسه بندی مشبک و یا به اصلاح دژپاد انتخاب نموده که در زیر چند نمونه از آن را مشاهده می کنید.

گروه ایده ساز مبتکر در ساخت انباری پانلی پیش ساخته اضافه بنا با پوشش پلی کربنات می باشد که با سابقه احداث انواع کانکس های پیش ساخته درمحل، نورگیر، پاسیو، گلخانه، اجرای پانچ ضد سرقت، درب های منازل مسکونی، اجرای سقف پانلی بر روی پاسیو، اجرای پانلی سقف سوله، استراکچر پیش ساخته ویلا، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس ثابت درپشت بام و حیاط در محیط های اداری و مسکونی، ساخت کارگاه چاپخانه در انقلاب، کارگاه خیاطی در سعدی، کانکس انبارخانگی قابل جابه جایی و آماده نصب بر روی پشت بام های تهران، انجام پوشش پانلی در فروشگاه و هایپر مارکت، کانکس چرخ دار حمل با چرثقیل اجرا در محل، انباری در پشت بام و تراس مسکونی و … آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

برای دیدن گالری، گروه ایده ساز را درگوگل سرچ کنید. همچنین می توانید به صفحه گالری وبسایت و یا صفحه ویدئو ها، جهت مشاهده نمونه انباری و قفسه بندی، اجرای انباری خانگی و مسکونی، اتاق پیش ساخته پانلی و … مراجعه فرمائید.